Káva, čaje, koření
07.02.2009 |

DS Lanškroun Hotýlek

Hru Hotýlek napsal pro divadelní soubor lanškrounského gymnázia jeho vedoucí Jan Střecha a připouští volnou inspiraci stejnomenným seriálem J. Cleese, hlavně co se hlodavců týče. Příběh je však autentický a zasazený do konkrétních místopisných reálií pomezí Čech a Moravy (Zábřežsko), navíc doplněný písněmi, které doprovází živá kapela.

Datum Kde V kolik
6. února Lidový dům Mor. Chrastová  od 19:00 hod.

Zápletka se točí kolem ohrožení existence hotelu v údolí, kterému hrozí zánik kvůli stavbě přehrady. Personál na jedné straně očekává zkázu v podobě politicky objednané hygienické kontroly (která „vždycky něco najde“), na druhé straně nechce boj o svůj milovaný hotýlek vzdát. Dochází k celé řadě humorných situací a záměn, do podniku postupně přicházejí stále další a další hosté, objeví se i nejmenovaný starosta, ale nakonec pro hotel vše dobře dopadne, i když jinak, než mnozí čekali. V závěrečné scéně se pak ukáže, že přes všechny povahové rozdíly a odlišné názory mají vlastně všichni svůj hotýlek rádi.

 Hotýlek

vložil: Pavel - hodiny Úterý 03.02.2009 - kategorie: Archiv   TiskTisk     
Zpět na hlavní stranu

Komentáře:


obrazek [1] Milka nefialová | 08.02.2009 v 16:21:46, *.brn.rev-fortech.cz |
Představení moc pěkné, škoda, že přišlo zoufale málo lidí. Tímto se učinkujícím omlouvám a ještě jednou děkuji za představení.
Windows, MSIE 6.0» reagovat «

Přidat nový komentář:


Komentáře k tomuto článku jsou již uzavřeny.